Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
32 posty 269 komentarzy

TV Łże

Myszka and Miki - Korespondent wojenny, poeta, dziennikarz, widział wiele teczek, freelancer, mieszka w świecie bywa w Polsce. Jest nas więcej.Mężczyźni i kobiety. Są katolicy i muzułmanie. Polacy i nie tylko...

Moje komentarze

 • @konserwatystka 23:20:02
  Ten link może pani pomóc:

  http://www.bryk.pl/teksty/liceum/biologia/cz%C5%82owiek/1001451-charakterystyka_chor%C3%B3b_psychicznych_psychoza_depresja_schizofrenia.html

  A jeśli uzna Pani że coś w tym jest polecam poszerzyć wiedzę o książki znakomitego psychiatry i wielkiego człowieka Antoniego Kępińskiego

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_K%C4%99pi%C5%84ski

  a szczególnie pozycje; "Psychopatie", "Psychopatologia nerwic",
  "Schizofrenia"
  Naprawdę współczuję życzę zdrowia i pozdrawiam
  A JEŚLI ROSJANIE CHCĄ BYŚMY ZNALEŹLI TROTYL … BY UKRYĆ COŚ WIĘCEJ…
 • @konserwatystka 21:59:12
  oczywiście. samolot zjadły termity jeszcze na Okęciu, a śp. R.Muś to niejaki romuś... z piosenki jestem wesłoły Romek. Co dziś Pani łyka?
  A JEŚLI ROSJANIE CHCĄ BYŚMY ZNALEŹLI TROTYL … BY UKRYĆ COŚ WIĘCEJ…
 • @circ 21:18:49
  fiksum dyrdum...
  A JEŚLI ROSJANIE CHCĄ BYŚMY ZNALEŹLI TROTYL … BY UKRYĆ COŚ WIĘCEJ…
 • @35stan 20:02:41 & ALL
  Nie byłem długo w sieci... Szkoda, że Gmyza wyrzucono.... To ostatni w zawodzie dziennikarz śledczy, uczciwy, ideowy nieprzekupny. Dziennikarstwo w Polsce upadło. Wiem dużo na ten temat. Sam tego doświadczam... Każdego dnia. Jedyna nadzieja to, że wyrzucenie Gmyza do punkt krytyczny, że dalej tak być nie może... Ale pewnie to iluzja. W ostatnich latach każdego dnia przekonuję się że może być gorzej...

  To co napisałem w tekście, to wyłącznie hipotezy. Najważniejsza jest ta , że Rosji o coś jeszcze chodzi - o coś czego nie wiemy, ale to się dzieje gdzieś za szczelną kotarą, i ważne że to napewno ze stratą dla naszej Ojczyzny... To było dla mnie najważniejsze... A wszystkie inne podane tu hipotezy, kto? jak? i czym zniszczył rządowy samolot być może sam kiedyś zakwestionuje... Dzisiaj wciąż możemy tylko głośno myśleć.
  A JEŚLI ROSJANIE CHCĄ BYŚMY ZNALEŹLI TROTYL … BY UKRYĆ COŚ WIĘCEJ…
 • @kontra 14:02:08
  Nie napisałem że roztrzaskał się a wiadomo, że trafiony z trzmiela eksploduje od wewnątrz... Jeszcze raz powtórzę EKSPLODUJE!
  Chętnie się dowiem na czym polega moja dezinformacja. Dawaj Waść!
  A JEŚLI ROSJANIE CHCĄ BYŚMY ZNALEŹLI TROTYL … BY UKRYĆ COŚ WIĘCEJ…
 • bzdury
  Na początku byłem zaciekawiony, potem rozmieszony: stylem i pisarstwem w rodzaju " My narodowcy", potem zażenowany gdy jakiś nie wiadomo kto przemawia co "powinniśmy" robić, potem rozśmieszyło mnie, że w sprawie tragedii smoleńskiej My narodowcy"w opozycji do PiS ' mamy robić to samo i tak samo jak PiS... W końcu wyszło że My narodowcy mamy nie lubić śp. Lecha Kaczyńskiego i nie dostrzegać jego ewidentnych zasług. (Wymieniać by trzeba długo) mamy wytykać mu jedynie błędy i walczyć z jego rzekomym mitem i legendą tak jak by to było coś złego. A potem to już się znudziłem i przestałem czytać... bo żeby mieć coś do powiedzenia trzeba być kimś nawet nie od razu takim jak Lech Kaczyński ale kimś - kimkolwiek nie gallem anonimem bez biografii, dokonań, czegokolwiek za co można by go cenić: książek, celnych artykułów, ripost... A może być kimś kogo by się ceniło za odwagę, bohaterstwo itd. Ale nie ! Ś.P tragicznie zmarłego Prezydenta RP krytykuje pośmiertnie jakiś ponury koleś od Giertycha... Tego co teraz zdaje się z Radkiem SIkorskim się przyjaźni... To rzeczywiście wzór do naśladowania? Panie Winnicki a tak między nami: Coś Pan w życiu dokonał? Chętnie posłucham, poczytam...
  10 kwietnia nie dla nas
 • @oskar20 00:32:04
  A jakaż jest ta prawda o Czeczenii?
  Czas Karłów odc. 20 – Ciężki oddech KGB …
 • to niemożliwe
  Maciej Jachimczyk może być agentem wszystkich wywiadów świata, podobnie jak żadnego z nich. Nie mógł być zaangażowany wówczas w śmierć Dudajewa, ponieważ nie miał absolutnie żadnych dojść do prezydenta Czeczenii. Ampukajew z którym Jachimczyk zakładał Czeczeński Ośrodek Informacyjny w Krakowie miał w tamtym czasie dużo więcej wspólnego z opozycją wobec Dudajewa i nie był człowiekiem jego człowiekiem. Maciej Mansour Jachimczyk z pewnością jest niezwykłym człowiekiem, i niezwykle wiele rzeczy robił.
  A przy okazji konflikt z Rosją w Czeczenii (rozumiem to jako działania zbrojne) rozpoczął się w grudniu 1994 roku. W 1993 roku wojny nie było. Podobnie nie jest prawdą że Cz.O.I. zniknął zaraz po śmierci D.Dudajewa. Istniał prawie 10 lat aż do 2004 roku.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,1990373.html

  Oskarżanie ludzi przychodzi bardzo łatwo, trudniej je udowodnić. Nie sądze by Pan to czynił ze złej woli, ale proszę weryfikować swoje informacje by nikomu nie zrobić krzywdy. pozdrawiam
  Czas Karłów odc. 20 – Ciężki oddech KGB …
 • @bar-bara 00:54:05
  nie chodzi o to, że mężczyźni płacą za seks a kobiety go dają. Przecież też obok sponsorów są już sponsorki. Chodzi o to by prostytucja nie była tym samym co np. pójście na drinka do knajpy. OK?
  JAKA FAJNA JEST PROSTYTUCJA… (o najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej)
 • all
  Mam wrażenie że z niewaidomych powodów była tylko część tekstu. Teraz jest z pewnością w całości...
  JAKA FAJNA JEST PROSTYTUCJA… (o najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej)
 • @mnich zarazy 10:18:37
  Gdyby Schetinne chciał zarżnąć Tusk to by to zrobił jak wielu innych, Roskitę, Gilowską, Płażyńskiego, itd. A jednak tego nie zrobił. Pytanie za 100 punktów. Czy dlatego, że tego nie chce - bo to w końcu stary przyjaciel itd, czy może dlatego bo nie może? A skoro nie może to dlaczego nie może, skoro tak bardzo by chciał? :)))
  ZAMACH NA TUSKA?
 • @Tomasz Urbaś 09:55:15
  A skąd Waść wiesz, że SF?
  ZAMACH NA TUSKA?
 • autor
  Odpowiedź celna i dobra bo zakładam że to wszystko prawda.

  Ale nie odpowiedział Pan na zasadnicze zarzuty Łysiaka związane z "obsikaniem Komunii Świętej, Uważm Rze, i Józefa Piłsudskiego...

  Zna Pan zapewne ośiwadczenie w tej sprawie tj w związku dopuszczeniem się przez "Wprost przeciwnie" - bluźnierstwa i kpiny z Mszy Swiętej. S. Cenckiewicza?

  http://www.slawomircenckiewicz.pl/index.php/Aktualności/owiadczenie-ws-okadki-tygodnika-qwrcz-przeciwnieq.html ,

  w podobnym tonie wypowiadał się o Tygodnilku Wprost Przeciwnie Krzysztof Wyszkowski legenda polskiej niepodległości i wolności...

  Dlatego proszę o komentarz do tych spraw które ciągną się za nazwiskiem braci Pińskich. Pozdrawiam
  Zmowa milczenia
 • @Jan Piński 11:16:59
  ".... JK zrobił biuletyn partyjny PiS"

  To niesprawiedliwa i nieuzasadniona niczym ocena. Zakładam że wynika z osobistego stosunkiu autora do poprzedniej ekipy na której miejsce przyszedł sam autor i jego ludzie. Karnowski nie jest działaczem partyjnym PiS i takich zarzutów właśnie Panu nie wypada formułować. Chyba że nie będzie miał Pan nic przeciwko by nazywać Pana funkcjonariuszem LPR, który zrobił z Wiadomości TVP prywatny biuletyn Romana Giertycha. Powie Pan że to osobista opinia, bo nie mam pzred sobą badań ogladalności Wiadomości Karnowskiego, podobnie jak Pińskiego... Ale wiem z całą pewnością że Wiadomości Karnowskiego były najlepszym programem informacyjnym w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Sorry, bez urazy - to nic osobistego - ale były znacznie lepszym programem niż te za pańskiej kadencji . Pozdrawiam
  W Platformie Obywatelskiej wybuchła wojna o media publiczne
 • autor
  5*****
  Tekst i sprawa porażająca. Należy ją drążyć i starać się nagłośnić jak tylko się da. Oczywiście będzie przemilczana,ale wszystko ma swój kres.
  Jeden z moich ulubionych poetów (nie będę to zbyt oryginalny) - choć niestety nieciekawy jako człowiek Cz. Miłosz napisał kiedyś w "Traktacie Moralnym"

  "Nie jesteś jednak tak bezwolny,
  A choćbyś był jak kamień polny,
  Lawina bieg do tego zmienia,
  Po jakich toczy się kamieniach.
  I, jak zwykł mawiać już ktoś inny,
  Możesz, więc wpłyń na bieg lawiny. "

  Mamy dzisiaj takie czasy w których znów słowa poety tego czy innego powracają gdzieś w głowie.. Ktoś kiedyś wpłynie na bieg lawiny. I jeśli mimo naszych starań będzie to ktoś inny to ważne że z pewnością taki ktoś będzie.
  Bronisław Komorowski może być szantażowany
 • @Bania
  Hola, hola. Lech Kaczyński jest na moim blogu nietykalny. I nie zamierzam dyskutować z nikim o tym dlaczego tak myślę ale dlatego że tak jest. Dlatego wypraszam sobie jazdy w tym kierunku.
  ZANIM ZGINĄŁ PREZYDENT KACZYŃSKI
 • @Ewidentny Oszust
  Ja może jestem ślepy ale Ty jesteś świr. Nie wiem co lepsze. A Ty wiesz?
  Napaść na Iran i III W.Ś. potwierdzone!
 • @gosc hotelowy
  A szatan zrobi?
  Napaść na Iran i III W.Ś. potwierdzone!
 • @gosc hotelowy
  1. Nie będę wchodził w XIX wieczne spory dotyczące darwinizmu poza tym że Darwin nigdy nie głosił że człowiek pochodził od małpy... A jeśli darwin i jego teorie, badania to widomy znak szatana to sorry ale proszę mnie w takie rozmowy nie wciągać. Lepiej z tą sprawą zgłosić się do psychoterapeuty allbo księdza.

  2. Co do Litwinienki zupełnie się z pańską opinią nie zgadzam. Gdy dowiedziałem się że jest w szpitalu otruty nie miałem wątpliwości że to robota ruskich służb.
  Inaczej powiedzmy, że znałem go i że mówił czy pisał różne rzeczy i w tym za życia był dla mnie niewiarygodny ale kiedy został otruty uwierzyłem we wszystko mimo, że mylił się w kilku sprawach.

  3. Ja widzę na świecie wiele dobra i spraw które świdczą że Pan Bóg nad nim czuwa. Może to sprawa wiary i optyki patrzenia.
  Napaść na Iran i III W.Ś. potwierdzone!
 • @Ewidentny Oszust
  Właśnie problem w tym, że trudno nie nazywać piszących o wzechogarniającym szatanie z NWO sektą ponieważ poza wiarą że jest tak i tak a zaraz będzie tak i tak nie dostrzegam nigdzie racjonalnej argumentacji. Dziwne że Ciebie też poniosło na tych falach.
  Napaść na Iran i III W.Ś. potwierdzone!

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY