Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
32 posty 269 komentarzy

TV Łże

Myszka and Miki - Korespondent wojenny, poeta, dziennikarz, widział wiele teczek, freelancer, mieszka w świecie bywa w Polsce. Jest nas więcej.Mężczyźni i kobiety. Są katolicy i muzułmanie. Polacy i nie tylko...

LIS ZAMIAST TUSKA - PLATFORMA DAŁA SIĘ OGRAĆ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miała być debata z Tuskiem. A była z Lisem. PiS rozegrał Lisa: fachowo i celnie. Sztabowcy PiS musieli wiedzieć, że człowiek który już dawno temu przestał chodzić a zaczął kroczyć to dla Prezesa łatwe ale tuż przed metą bardzo potrzebne punkty.

 

Pewny i zawsze zadowolony z siebie redaktor naczelny WPROST  zaliczał wpadki jedna za drugą a pękł jak nadęty balon albo raczej bańka mydlana na końcu programu. Najpierw liczył na to, że Kaczyński nie ma pojęcia kto jest na słynnym pisowskim billbordzie z tzw. „aniołkami prezesa”. A gdy  się przeliczył: Kaczyński wymienił nazwiska dziewcząt , miasta z których kandydują , i ich miejsca na listach  -  Tomasz Lis zarzucił mu, że nie zna miejsca kandydowania  Ilony Klejnowskiej. Lis upierał się, że  to  Bydgoszcz, a nie Płock. Prezes PiS  nie miał wyjścia. Skoro ktoś się upiera jak dziecko to może zakład? Założymy się? -  zapytał Lisa. Ale ten odmówił.  Dla porządku dodajmy, że i w  tej sprawie zdobywca dziewięciu Wiktorów, w tym Super Wiktora,  trzykrotny  laureat tytułu Dziennikarza Roku, dwukrotny triumfator konkursu Telekamery - nie miał racji. Ilona Klejnocka startuje rzeczywiście z Płocka.

Według scenariusza magików od PR  Donalda Tuska  - aktualnego jedynie do ostatniego programu „Tomasz Lis na żywo” - Kaczyński - unikając debaty z Tuskiem miał stchórzyć przed zdecydowanym i odważnym premierem. Tymczasem rzesze widzów zobaczyły czmychającego przed prezesem PiS Lisa.  Mógł  choćby redaktor programu "Tomasz Lis na żywo"   – ratując sytuacje –  honorowo zakład przegrać i dać satysfakcję Prezesowi. Ale - dla takich jak on - to coś znacznie gorszego niż hańba na oczach tysięcy świadków.  No i Tomasz Lis podwinął ogon i uciekł. Ot i wszystko na temat ikony dziennikarstwa III RP.  

Może warto dodać coś jeszcze. Na portalu Gazety Wyborczej   www.gazeta.pl  jego redaktorzy w ferworze rewolucyjnej walki z Jarosławem „Samo Zło”   sami zdemaskowali swojego - przecież  sojusznika z TVP2 i  Tygodnika  Wprost.  Zaproponowali  tuż po programie sondę i głosowanie:  Kto lepiej wypadł w rozmowie? Jarosław Kaczyński czy Tomasz Lis?  Czyżby hunwejbini z GW strzelili sobie gola?

Przecież Lis tyle razy powtarzał, że zadaje pytania takie czy inne Prezesowi bo obywatele prawie 40 milionowego narodu mają prawo wiedzieć... No więc jak?  Był to wywiad dziennikarza z liderem czołowej partii opozycyjnej  czy  jak chce GW jednak starcie dwóch kandydatów,  dwóch liderów partyjnych w debacie którą jeden z nich musiał przegrać?  

Redaktorzy z Czerskiej wolą autokompromitację i ten drugi wariant wiedząc że w sondzie przeprowadzonej na ich portalu musi przegrać Kaczyński. A chodzi o to by PRZEGRAŁ, bo przecież nawet oni wiedzą że WYGRA Ł.

PiS przechytrzył PO . Kaczyński i jego sztab wiedzieli że Lis nie odmówi. Zbyt jest próżny, zbyt kochający siebie. Lis wiedział że to może jedyna szansa aby Prezes zawitał w jego programie, że jeśli zmiażdży złego Kaczora to salon będzie go kochał, bardzo kochał,  jeszcze bardziej niż kocha, choć kocha…  Że może kolejny tytuł Dziennikarza Roku...

Ale zaraz, zaraz.  A Tusk gorszy od Kaczyńskiego?   I popełnił Lis szkolny błąd. Nie do naprawienia. Oddał wrogowi ukochanego przywódcy prawie godzinę czasu antenowego TVP. Co na to prezes Juliusz Braun? Nie po to wziął TVP by teraz oglądać występy Kaczyńskiego na 6 dni przed dniem w którym zadecyduje się i jego przyszłość. Ale już za późno. Następny program „Tomasz Lis na Żywo” dopiero po wyborach.

I tak skołowany widz zamiast ukochanego przywódcy -  dostał pokaźną porcję ucieleśnienie zła.  Ale zło w czystej postaci okazało się człowiekiem i to wyluzowanym zadowolonym, dowcipnym z celną ripostą.  A w narożniku człowiek który nawet nie umie udawać że jest dziennikarzem. Klęska.

  

Do Lisa szacunek straciłem już na samym początku jego kariery, gdy poznałem prawdę o jego „jedynym materiale z  wojny w Jugosławii”.

On wie że również tam stchórzył. I ja wiem także. On wie że skłamał i ja wiem także. Mówić prawdę i nigdy niekłamać - przedstawił kiedyś swoje motto Tomasz Lis. A przecież to tylko kolejne kłamstwo.  

Na koniec warto przypomnieć - tym którzy już nie pamiętają,  że program "Tomasz Lis na Żywo"  ma swoich duchowych ojców - ludzi którzy reanimowali Lisa po jego odejściu/wyrzuceniu  z Polsatu, i dzięki którym w bankrutującej TVP Tomasz Lis pobiera wciąż honoraria - jedne z najwyższych w historii mediów tak publicznych  jak i  komercyjnych.

To Andrzej Urbańskibyły prezes  TVP z nadania PiS -u i były szef kancelarii śp.Lecha Kaczyńskiego oraz Jan Polkowski jego ówczesny główny doradca (szef Biura Zarządu TVP)  a kiedyś  ostatni Rzecznik Rządu premiera Jana Olszewskiego.  Warto o tym pamiętać kiedy znów pojawią się na scenie... Znów  jako najlepsi eksperci PiS od mediów a może jako eksperci od czegokolwiek innego...  A że pojawią się niestety nie mam wątpliwości.

Ale to będzie potem. Teraz  sztabowcy Platformy zrozumieli, że  nie mogą  liczyć już nawet  na Tomasz Lisa. Najpierw  spadła mu oglądalność  z prawie  2 milionów do 700 tysięcy widzów a teraz by ją ratować zamiast Tuska zaprasza Kaczyńskiego.   Piarowcy PO poszli więc na całość. Bez wstydu  i resztek przyzwoitości zrobili  wstrząsający spot. Wstrząsający bo ofiary zostały w nim przestawione jak agresorzy, by a na koniec zastać zrównane ze stadionowymi huligans.

Nowy spot wyborczy Platformy Obywatelskiej  to zbitka ujęć obrońców krzyża z Krakowskiego Przedmieścia i kibiców niszczących stadion w Bydgoszczy. Na zakończenie sekwencji ujęć pojawia się pytanie:"Oni pójdą na wybory. A ty?".

 

//www.students.pl/po-zajeciach/details/56160/Obroncy-krzyza-i-kibole-pojda-glosowac-a-Ty

 

Czasem zastanawiam się jak to możliwe. Pociesza mnie jedynie sentencja którą usłyszałem wiele lat temu gdzieś na wojennych bezdrożach Czeczenii. Nad głową przeleciały samoloty rosyjskie i zaczęły „normalne” codzienne bombardowanie. Obok mnie - na skrzyzowaniu dróg - stał siwy starzec - Czeczen… Czekał aż dobrzy ludzie podwiozą go gdzieś dalej. Pewnie dalej od  bezlitosnej wojennej zawieruchy. Trzymał w ręku nóż.  Pod naporem wroga Czeczeńscy bojownicy uciekali już powoli w góry ale on nie miał najmniejszych watpliwości  że wygrają wojnę Rosją .  Zło wróci tam skąd przyszło – do swojego domu  – zapamiętałem jego słowa. Rok później  operacja „Dżihad”...   (słowo z j. arabskiego  po meczu z Hapoel Tel Aviv ostatnio robi karierę)    i Czeczenia była wolna.

 

  

//wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/0,80271,10403002.html

KOMENTARZE

 • Dzięki za tekst.
  .
 • @autor
  Świetna recenzja. Kto nie oglądał niech żałuje. Widok wk..... Lisa bezcenny.
 • Lis miał taką nienawistną minę, że mógłby
  bez castingu zagrać "W czasie honoru". :)
 • koniec lisa
  miałem nieukrywaną satysfakcje widząc jak zaprzyjaźniony człowiek PO kończy się intelektualnie i rozsadza go od wewnątrz. To co lis wczoraj zrobił lub raczej nieudolnie usiłował, to szczyt chamstwa i prostactwa. nie wiem kim on jest ale na pewno nie było to dziennikarstwo. gdyby był obiektywny to z równym zacięciem pytałby tuska czy ten przestał bić żonę, lub czy przestał myśleć, że mdli go polskość. brawo dla Jarka, że pokazał klasę i nie dał się wyprowadzić z równowagi. swoją drogą zwracam uwagę jak "zaprzyjaźnione media" dziś rano opublikowały rzekome sondaże POkazujące spadek PiS w stosunku do polatformy. tyPOwy zabieg propagandowy niwelujący stłamszenie lisa.
 • @jajacek
  Co za cholera. Nie mogę tego filmu otworzyć. Pokazuje sie jakiś błąd.Pozdrawiam autora filmu.
 • gryzł Lis razy kilka...
  http://s3.ifotos.pl/img/duck-vs-f_hqrqenr.jpg
 • Dzięki Autorze!
  Nie miałam okazji obejrzeć programu, ale widzę,ze Ewidentny Oszust wkleił materiał więc zabieram się za oglądanie.
  Wkurzony Lisek nastraja mnie pozytywnie.
 • @kanton
  Proszę spróbować bezpośrednio na youtubie.Na nE też mi się nie otwierał.
 • Tak, wypadł dobrze, szkoda, że we Wrocku nie mogę głosować na PiS
  .
 • @Ewidentny Oszust
  nie ma debaty na YT

  Już to usunęli!!!!!!
 • "Pan z taką miną napietą"
  "Pan z taką miną napiętą" powiedział Prezes do Lisa z uśmiechem na twarzy. Polska pewność siebie przemawiała przez JK. Lisowi kopara opadła już w czwartej minucie. I potem już coraz bardziej mu się zaciskała. Panu magistrowi Lisowi. Rewelacja!
  Pańska pointa niech się spełni. Pozdrawiam.
 • @Samanta
  Nic straconego cały program jest na stronach tvp a także na yt :)

  http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/tomasz-lis-na-zywo/wideo/jaroslaw-kaczynski-03102011/5286585

  Warto zobaczyć :)
 • Sztab komisarzy GW od spraw propagandy już pracuje.
  http://www.google.pl/search?q=gazeta+lis+kaczynski&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t
 • @Mavors
  to po co kasowali z YT ?!?
 • WSZYSCY!!
  Już sama czołówka Lisowego programu, była zmanipulowana. Wybrali te najbardziej jaskrawe wypowiedzi Jarosława i zabrali im kontekst.
 • @Łażący Łazarz
  to jeszcze jest. jeszcze w momencie mojego oglądania

  http://www.youtube.com/watch?v=CXk8uumZG4g
 • błąd
  Bardzo dobry tekst.Mimo wszystko uważam, że występ Kaczora u Lisa to duży błąd.Prezes powinien unikać występów u tego typu dziennikarzy jak Lis.Występ taki niepotrzebnie uwiarygadnia tego typu propagandystów i pieczeniarzy bezpieki.Lisa do telewizji rządowej przywrócili kumple Kaczora Urbański i Polkowski ,a ich proweniencja jest chyba taka sama jak Lisa.Myślę ,że tego typu występ Prezesa zmniejszył jego szanse na zwycięstwo wyborcze.Proszę jednocześnie zauważyć jak tzw. sondażownie ,telewizje oraz politycy stworzyli faktycznie nieistniejący w terenie ruch palikota jako poważną siłę polityczną.Widać tu ewidentnie rękę bezpieki.Myślę, że ta niewidzialna siła faktycznie kształtuje wyniki wyborów.
 • @Łażący Łazarz
  Dzięki, Łażacy Łazarzu za powtórne umieszczenie filmu pod tym postem... Rano zaczęłam ogladać, ale musiałam przerwać. Po trzech godzinach chciałam wrócić i...film zniknął. Teraz, na szczęście udało mi się zobaczyć końcówkę. Jakże znamienna, zresztą. :)
 • @sosenkowski
  Fajne. :))
 • @Płk Kufel
  Mam inne zdanie. To bardzo dobry ruch. Chciało PO debaty - to ma ją. Chciało PO mieć TVP to też je ma. A Kaczor skoro rozmawia z Lisem to tak jak by rozmawiał z każdym z tamtej strony. I chyba o to chodziło. Urbańskiego i Polkowskiego korzenie czy jak chce Pan proweniencja jest jednak inna. I to w tym jest najbardziej przykre. Prawica z takimi ludźmi w swoich szeregach nie ma szans. Dlatego o tych panach przypominam.
 • Dla mnie przebój,
  (...) Pan nie rozumie po polsku ! --- Lis dosłownie zaślepiony nienawiscią nie dosłyszaL i chyba nie dowidział , bo w kartki wpatrywał się niewidzącym wzrokiem, na nic zdały się notatki ...
  Nastęny program Lisa będzie nosił tytuł "Lis na martwo" :))
 • Żałosny pojedynek dwóch oldboyów
  Jarek, na litość boska zrób sobie zęby. Do diabła chyba stać Cię na prywatną służbę zdrowia. Nie licz na tę społeczną.
 • @Myszka and Miki
  Pozostaje przy swoim zdaniu na ten temat i przyznaje że również Pana koncepcja trzyma się kupy.Całkowicie zgadzam się natomiast z Pańskim zdaniem, iż Prezes od dłuższego czasu lubi otaczać się ludżmi co do których lojalności można mieć poważne wątpliwości.Przykładem może tu być nie tylko Urbański ale też tacy osobnicy jak Kaczmarek , Kornatowski , Netzel,Mężydło,Sikorski, Zalewski,Marcinkiewicz,Kluzik i wielu innych.Trzeba mieć naprawdę talent żeby na odpowiedzialne posady państwowe stawiać tego typu osobników. Z prawicą osoby te nigdy nie miały nic wspólnego.
 • @AnnaZofia
  Wreszcie sukces sztabowców PiS, to co się działo w poprzednich wyborach było wstrząsające. Mowa o 2007, 2010. Niestety machina PO robi swoje, mają sojuszników w postaci właściwie wszystkich. Wczoraj choćby cytowano na NE tekst Mariana Piłki z Prawicy wręcz ociekający jadem do PiS. Co chce tym osiągnąć? Zwiększyć poparcie o tysiąc głosów na Marka Jurka? Błazenada i szkodzenie Polsce w tak trudnej sytuacji.

  Najgorsi agenci są wśród nas.
 • @nikander
  Jeśli sensownych argumentów brak, a jak mniemam masz z tym kłopot zawsze pozostają niemerytoryczne i głupie argumenty ad parsonam.
 • @Myszka and Miki
  "To Andrzej Urbańskibyły prezes TVP z nadania PiS -u i były szef kancelarii śp.Lecha Kaczyńskiego oraz Jan Polkowski jego ówczesny główny doradca (szef Biura Zarządu TVP) a kiedyś ostatni Rzecznik Rządu premiera Jana Olszewskiego. Warto o tym pamiętać kiedy znów pojawią się na scenie... Znów jako najlepsi eksperci PiS od mediów a może jako eksperci od czegokolwiek innego... A że pojawią się niestety nie mam wątpliwości."

  Urbański przecież nadal "popiera" PiS, widziałem kiedyś wywiad, tłumaczył się, nie ma wyrzutów sumienia, jeszcze poucza, radzi... Niedawno był ten wywiad. Moim zdaniem to komunikat że chce jako "sprawdzony" fachowiec wrócić do TVP, czy gdzieś do administracji PiS. Obejdzie się, PO-szoł won! To człowiek zawsze zawodzący Kaczyńskich, trudno uznać to już za przypadek. Kret.
 • HELP !
  Chcę zapisać debatę na dysku, proszę o jakiś program (stronę) do zgrywania z YT !
  Była taka stronka http://downtube.eu/ w sam raz jak dla głąbów komputerowych jak ja, ale zlikwidowana :(

  Pozdrawiam.
 • Lis z falszywym profesorem
  http://www.youtube.com/watch?v=qmkEmNWP0ug&feature=related
 • @contessa
  prosze skorzystac z przegladarki Firefox i zainstalowac dodatek downlodhelper. w trakcie ogladania filmu nacisnac na gornej listwie przycisk.
 • prawdziwy antypolak
  http://www.youtube.com/watch?v=lo66dQCxOTs&NR=1
 • :)
  Oglądnąłem. z yt. Adriano- debata jest.
  Nie będę bił piany. Lis jaki jest każdy widzi. :D
  Pan Prezes miał za długi krawat, moim zdaniem i szkoda, że nie ma wąsów, chociaż metoda na wąsy już się zdewaluowała. ;)
  Świetna rozmowa!

  Mam portret Piłsudskiego i chyba go powieszę.

  Pozdrawiam
 • @Mirosław Kraszewski
  Ho, ho! :)
  ... I stała się rzecz straszna. Weszli do biura i uruchomili internet i wtedy okazało się, że "stado ruszyło". Przerazili się więc i uciekli, a ci którzy to widzieli mówili innym: uciekali aż się kurzyło. ;)...

  Pozdrawiam
 • ...Jarosław Kaczyński znokautował Tomasza Lisa…
  http://m.nowyekran.pl/b249deba70c4adda91670bed2f0aef46,14,0.jpg

  ...Tomasz Lis przez godzinę w swoim programie bezskutecznie podpuszczał Jarosława Kaczyńskiego, ten zaś konsekwentnie nie chciał powiedzieć tego, co Tomasz Lis pragnął usłyszeć. Medialny Dawid wygrał z medialnym Goliatem!..

  źródło:
  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/28844,jaroslaw-kaczynski-znokautowal-tomasza-lisa
 • @nikander
  Ja wojny robił nie będę, obiecuję, ale niech szanowny Nikander uwierzy w inteligencję Prezesa! :)

  Pozdrawiam
 • @
  Nie powiedziałbym że to LIS zaliczał wpadki. To raczej Kaczyński był w miarę dobrze nastawiony, nie dawał sobie wmówić tego co mu suponował pan redaktor. Jak dla Kaczora to wypadł rzeczywiście nad wyraz dobrze, obronił się, a miejscami nawet dominował. Jednak do pełnej przewagi i wyraźnej wygranej dużo brakowało.
 • @Płk Kufel
  Lis jest najsłabszym ogniwem tej całej sowieckiej sitewki medialnej - ergo - ruch Jerrego niezły, a konfrontacja zaliczona na warunkach wybranych przez PiS i w sumie korzystnych.
 • Żeby nie bluzgać - po łacinie:
  "Redaktor" Lis to lupa.
  A "publiczna" TV2 to lupanar.
 • Autor
  Kaczyński pokazał klasę .Lisek to populistyczne dno dziennikarskie.Wyłożył się na maxa.
 • @Ewidentny Oszust
  Nie ma już tego materiału.
 • x
  Zgadzam się z Nakonem. Anderson, chyba akurat inteligencji nikt prezesowi nie odmawia. Nikander, nie chcesz mi chyba powiedzieć, że stomatologia to jest pryzmat najwłaściwszy?
  Myślę, że zwróciłeś na coś uwagę, a teraz się zagalopowujesz, niepotrzebnie, w odpowiedzi na interlokutorów.
  Na moje facet który wyciągnie nas z bagna, może nie mieć zębów w ogóle, a pokarm przeżuwać mu hurysy.
 • @Torin
  Ja byłem na taką odp. za miękki. :)
  Pozdro!
 • @autor
  Łączymy się w bulu i nadzieii z farbowanym lisem. Cóż, czasem i kaczka zapędzi lisa w "ruską budę".
 • @nakon
  Mam tylko nadzieję, że nie sugeruje Pan tutaj, że Lis odpuścił?
  Pozdrawiam
 • @Anderson
  Lis był silnie schematyczny i czuł, że wynik nie idzie zgodnie ze scenariuszem. Do tego bał się wypaść z roli. Po freestyle'u mogło by być jeszcze gorzej..
 • @Anderson
  Nie odmawiam inteligencji i błyskotliwości prezesowi. Denerwuje mnie redaktor List i całe to polskie dziennikarstwo. Dobrze, że tak się stało, bo to upadek pewnego typu dziennikarstwa. Debaty o pierdołach. Te pytania szukane na kartkach, to reprezentowanie interesów oglądaczy...

  Jednak debata jest taka na jaką zapotrzebowanie zgłaszają partie polityczne. Na gadanie o pierdołach i tu przełomu nie było.

  To uzębienie (na które prezes jednak powinien zwrócić uwagę, albo dac jakieś wytyczne kamerzyście) to tylko kwintesencja tego co się w kampanii sprzedaje: WIZERUNEK i gó_no więcej.
 • @Torin
  Napisałem u Fiatowca. :)
  Wiesz, jeśli dziennikarz będący po przeciwnej stronie prowadzi dyskusję w obronie jedynie słusznego swego uczesania oraz łuków brwiowych tudzież koloru oczu no to musi wyjść to tak jak wyszło. Nawet jeżeli co zdanie będzie podkreślał, że szanuje demokrację i że jest tylko magistrem, słoma z butów i tak wyjdzie... no i wylazła.
  Pozdro
 • @nikander
  :)
  Pozdrawiam
 • @adriano
  Witam.

  Podaję link do wczorajszej debaty.

  http://www.youtube.com/watch?v=bcwwjX8msFg
 • @Mirosław Kraszewski @zwyczajnie normalny
  Dziękuję !!!!
  Już wszystko gra.

  Pozdrawiam.
 • @Anderson 15:35:07
  Dokładnie tak ! Będzie powtarzać do znudzenia, że tak, demokracja i tylko demokracja, a jednocześnie całym sobą jej zaprzecza. To taki nowy styl, tyle że taki delikwent kwalifikuje się nie do polityki czy czegokolwiek, a tylko do psychiatry bo to jest niestety stan chorobowy.
  Pozdrowienia.
 • @Myszka and Miki
  Kaczyński faktycznie rozwalił Lisa podejściem, uśmiechem i taką nazwałabym kpiącą życzliwością.Lis jednak merytorycznie dał radę , tyle, że Jego mina mówiła wszystko.Toczył ze sobą wewnętrzna walkę żeby nie wybuchnąć.Rozwalił mnie tymi milionami przed telewizorem, gdzie oglądalność Mu spada z odcinka na odcinek.Jeśli widzów było więcej ,to tylko z uwagi na JK.
 • @contessa
  No cóż, przypomina mi się słynna "walka o pokój" :)))
  Pozdrawiam
 • @Anderson
  Raczej staram się być obiektywny i dostrzegać asymetrię. Słabość Kaczki nie bierze się z siły Lisa. W rzeczy samej to nie jest siła tylko miałkość. Za to na pewno Lisowi nie można zarzucić braku energii. Powiedziałbym że to taki medialny kibol. U niego nie ma argumentów tylko "metody". To jest szkoła psychopatów. Przy tym śmieszne jest to jak ten człek się buntuje, jak się w środku burzy... to go niszczy, a co lepsze jest to jakby klasyczny przypadek rozwijających się zaburzeń psychicznych jak to nazywa "nauka", gdzie tłumione emocje są projektowane na "kozła ofiarnego".

  Życzę redaktorowi opamiętania, nawrócenia... do tego potrzebne są szczere przeprosiny... obawiam się jednak że tak zajadły i zapiekły człowiek nie jest w stanie sam z siebie wykrzesać tej odrobiny dobra. Tutaj pozostaje modlitwa i uciekanie się do miłosierdzia boskiego.
 • Przyłącz się do protestu!
  Tego nie można tak pozostawić - piszcie do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i protestujcie:

  http://www.sdp.pl/kontakt

  Nie można pozostawić tego w ten sposób! Liz musi wiedzieć że PRL się skończył!
 • @polipid
  Pełna zgoda ja też.

  A tutaj zasłyszane u P. Piotra na "Niezależnej"

  Wychodzi BABA do LEKARZA,idzie chwilę po korytarzu i zaczyna kombinować. (nie napiszę - myśleć)
  Więc kombinuje i głosno sie zastanawia. Ludzie patrzą i usiłują zrozumieć, co mówi. "Złoty LIS? srebrny lis? Tomasz lis?"
  W tym momencie drzwi sie otwierają i lekarz na cały głos krzyczy przez korytarz - SYFILIS, proszę pani, SYFILIS.
 • T. LIZ
  KTO JEST NAJBARDZIEJ PROPISOWSKIM DZIENNIKARZEM W POLSCE ? TOMASZ LIZZZZ. Dzięki serdeczne, panie Liz, za pana osobisty wkład do przekonania niezdecydowanych aby głosowali na Prawo i Sprawiedliwość. Nikt lepiej od pana nie zrobił by tego lepiej. Czuje pan, że trzeba zmienić nogę i POdlizać się nowej władzy, która już wkrótce będzie rządzić w Polsce. Poszedł pan w swoim stylu: na całość. Tak trzymać.
 • @nakon
  No ja też starałem się być obiektywny: skrytykowałem długość krawata Pana Prezesa :) Co do reszty: nie wyciągnie Pan ze mnie ani słowa więcej :)
  Pozdrawiam
 • @nakon
  też uważam, że Lis jest po szkole traktowania ludzi jak "worka z enzymami i hormonami" - takie typowo masońskie podejście do człowieka jak do bio-automatu bez iskry bożej.

  ale na szczęście chyba spalił się jako "pastuch polskiego bydła" u swych zleceniodawców, albo może mentorów ;)))
 • @sosenkowski
  ;) postawili na złego lisa :D
  Pozdrawiam
 • Sprawdzone chwyty nie zadziałały.
  Lis próbował użyć swojej ulubionej manipulacji, którą z wielkim upodobaniem od lat stosuje względem "niesłusznych"polityków. Zadawał pytania z tezą-zarzutem, a następnie próbował przerwać odpowiedź kolejnym "bardzo ważnym" pytaniem. Ku mojemu wielkiemu zadowoleniu, a wyraźnej irytacji Lisa, J. Kaczyński radził sobie z tą manipulacją bez najmniejszych problemów. Nie rozumiem dlaczego inni politycy PiS dają się temu cwaniaczkowi tak łatwo "wkręcać" ?
  Ps.
  Kilka lat temu, współpracownicy Lisa chcieli u mnie zamówić karykaturę na prezent dla swojego pryncypała, która miała przedstawiać ich szefa w stroju myśliwego z dubeltówką i przytroczonymi do pasa dwoma kaczkami. Wtedy im odmówiłem, a dzisiaj zaproponowałbym inny wariant : kaczka z uśmiechem pożerająca lisa.
 • @Piotr Marzec
  W Kuchni Polskiej nie ma dania z lisa za to kuśnierz wiedziałby co z futrem zrobić. :)
  Pozdrawiam
 • @Piotr Marzec
  nie kaczka żrąca lisa, a raczej obsrywająca ;)))
 • @sosenkowski
  No dobrze, nie idźmy w budowanie artefaktów/obrazów; ja bym zatem wolał kaczkę, która z pełną premedytacją mówi: A lis nie istnieje. Co się zresztą stało i można to zobaczyć :)
  Pozdrawiam
 • Każdy "dziennikarz" trafi kiedyś na kaczkę, która go obsra...
  Mainstream jest dziś najlepszym przykładem antydziennikarstwa i "ikona" T.Lis jest dobitnym tego przykładem. Uprawianie mikrofonowo-szpaltowego pieniactwa i robienie z mediów prywatnego Hyde Parku musiało się wreszcie skończyć hukiem. "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy" Podobnie jest z ikoną - nie ważne kto nią jest, ważne kto wbija gwoździa na którym zostanie powieszona...
  Ups.... ! ;);)

  Pozdrawiam.
 • @Łażący Łazarz
  Kaczyński wyszkolony przez pijarowców w wyśmienitej formie, aż się serce śmieje widząc jak się rozkręcał, jak atakował Lisa. Kaczka lała lisa, skubała go po kicie aż kłaki rude latały! Twarz Lisa i wesołość Prezesa PiS, coś wspaniałego.

  O czym ten Lis gada... pistolecik, kartofel, kurczaki, zgroza. Tabloidowiec.

  http://www.youtube.com/watch?v=JpAcO5MTFow

  http://www.youtube.com/watch?v=9dz-DORn7z8

  http://www.youtube.com/watch?v=E3bX5Sjupxg

  Niech spadają gnoje w niedzielę najlepiej za Odrę czy gdzie tam chcą... w poniedziałek nie będzie życia dla nich w Polsce. Oby. PiS nas nie zgnoi, trzeba chcąc nie chcąc dać im szansę, choćby ostatnią.
 • @Mirek
  bo może będzie sobie musiał lis POlitruk ukochany aczkowiek nieudolny jęzor sobie odgryżc jak obiecuje niżej

  http://www.youtube.com/watch?v=pkUXbUChefI
 • @Marek Kajdas
  J.K. wątpię by dał się tresować pijarowcom. Po prostu - stało się coś co wcześniej czy później musiało się stać:

  Fraszka skrzypka z dachu

  Czy na koncercie, czy na bis
  kaczkę zazwyczaj zjadał lis.
  Wczoraj lis zbytnio pilnował stadła,
  tak nadgorliwie, że go kaczka zjadła.

  Pozdrawiam.
 • To był atak na premiera J.Kaczyńskiego a nie wywiad!
  Prowadzący ten atak/drapiący się za uszkiem z mikrofonem/ niby dziennikarz, a dla mnie obrońca "salonu" był tak przepełniony nienawiścią
  jakby chciał powiedzieć;"dlaczego pan nie wsiadł do tego tupolewa"?
  Jeśli to ma być poziom europejski to zręczam, że po takim
  "wywiadzie" z szefem opozycji np.we Francji byłby skończony w telewizji publicznej! Jak można przed wyborami rozmawiać o jakimś pistoleciku
  sprzed 20-stu lat?Lub o wypowiedzi Ojca Rydzyka w stosunku do śp.
  prezydentowej M.Kaczyńskiej?Co to miało wspólnego z sytuacją w Polsce? Nie poruszył ten niby dziennikarz żadnej ważnej sprawy
  dotyczącej gospodarki,finansów,korupcji,bezpieczeństwa energetycznego, opieki zdrowotnej i rosnącej biedy?
  Oczywiście wogóle nie zdarzyła się największa tragedia nie tylko w Polsce
  10.04.2010r.....dla p.Lisa takiej tragedii nie było!
  Jeśli taki poziom reprezentuje dziennikarz z wieloma nagrodami........?
  Biedna ta Polska cała,Palikot ze świńskim ryjem walczy o wejście do
  parlamentu,wice marszałkiem był pełen nienawiści p.Niesiołowski
  no to się porobiło.......czy to jeszcze Polska błogosławionego
  Jana Pawła II?Prymasa Tysiąćlecia Kard.S.Wyszyńskiego?
  ks.Jerzego Popiełuszki?....chyba nie.,to "dziki kraj"/jak oświadczył
  słynny golfista PO/i chyba miał racje......?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY