Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
32 posty 269 komentarzy

TV Łże

Myszka and Miki - Korespondent wojenny, poeta, dziennikarz, widział wiele teczek, freelancer, mieszka w świecie bywa w Polsce. Jest nas więcej.Mężczyźni i kobiety. Są katolicy i muzułmanie. Polacy i nie tylko...

NASZ OBROŃCA PUTIN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielokrotnie w Nowym Ekranie znajduję wpisy lub komentarze mówiące o tym, że światem rządzą Żydzi na zgubę Polaków i całej białej czy jakiejkolwiek innej, byle nie żydowskiej rasy. Ostatnio np. Rosjan. Naszych ostatnich obrońców przed Żydami.

 

Akurat ten, znalazłem na Onecie. Zupełnie przypadkiem. Był pod tekstem informującym o nowej inicjatywie, o liście do Putina  Borysa Bieriezowskiego. Tego samego, który w 1999 roku  wyciągnął  Wołodię z FSB i  wstawił na kremlowski tron.

 

PUTIN MUSI ODEJŚĆ

Kiedy nagle Borys Bierezowski- skazany na banicję oligarcha (tylko Rosjanin wie jak trudno jest mu żyć poza Rosją) apeluje do starego swojego znajomego Wladimira Putina o usunięcie się z polityki i nie kandydowanie   w zbliżających się wyborach prezydenckich. Mało tego, kiedy zwraca się do Patriarchy Moskwy Wszechrusi Cyryla - przecież - NIE ŻYDA o to by stanął na czele Komitetu Narodowego Ocalenia pierwszy wpis jaki czytam pod informacją o liście Bieriezowskiego  to opowieść o Putinie – obrońcy cywilizacji i świata przez NWO (New World Order).

Nie cytowałbym go w ogóle bo przecież nie warto się przejmować byle komentarzem anonimowych internautów ale ten jest bardzo charakterystyczny i podobny do wielu innych jednostek chorobowych z pod znaku NWO. I nie rzecz w tym, czy światem rządzą czy nie rządzą Żydzi, czy mają wielkie wpływy… Pewnie w jakiś sposób rządzą a i z pewnością mają wpływy… Tu chodzi o coś innego. Tu chodzi o absurd. O zapis choroby a może o coś jeszcze.

 

BIERIEZOWSKI ZŁY. ABRAMOWICZ DOBRY?

Internauta wymienia obok Bieriezowskiego jeszcze Michaiła Chodorkowskiego który już od 9 lat odsiaduje wyrok w kolonii karnej na Syberii. Zesłano go dokładnie do kolonii karnej IK 10 w Krasnokamieńsku w obwodzie czytyjskim  w której wydobywa się radioaktywny uran. Krytykował Putina to poszedł siedzieć. Prędko nie wyjdzie. Przynajmniej dopóki w Rosji będzie rządzić imperium PuMy – czyli Putina i Miedwiediewa – jak  określił kiedyś w rozmowie ze mną współczesną Rosję były oficer KGB Oleg Zakirow.

Ale skoro Putin to nie Żyd a Chodorkowki to Żyd to wiadomo, że temu ostatniemu się należało.

//menstream.pl/wiadomosci-na-serio/chodorkowski-tak-konczy-niepokorny-oligarcha,0,744014.html  

 

Chodorkowski jest zły i jest złodziejem  ale dlaczego tylko on a nie np. inny Rosjanin   pochodzenia żydowskiego Roman Abramowicz. To w przeciwnieństwie do banity Bieriezowskiego i zesłańca (zeka) Chodorkowskiego główny zausznik i finansista Kremla. Świat o nim usłyszał gdy kupił słynny klub angielskiej Premiership londyński Chelsea FC. No więc jak to jest?! Tu Żydzi i tam Żydzi. Może to jednak kłótnia w rodzinie?


//manageria.gazeta.pl/manageria/1,85811,5465545,Roman_Abramowicz_kupil_najdrozszy_dom_na_Ziemi.html

 

 

NASZE KOCHANE RUSKIE SŁUŻBY

Jest jeszcze Oleg Deripaska, do niedawna, przed kryzysem najbogatszy Rosjanin. Jego nazwsko w Polsce stało się sławne, kiedy okazało się, że to jego firma remontowała rządowe tupolewy. 

Co prawda Deripaska uważa się za Białorusina ale brata się nie z tymi  co trzeba. Najbliższy partner biznesowy Deripaski Michael Cherney to - chociaż Uzbek - jednak pochodzenia żydowskiego. "Gazeta Polska", organ wciąż chyba nie skolonizowany przez NWO pisze że Cherney ma  bogate kontakty w środowisku szpiegowskim.

//www.fakt.pl/Co-laczy-mafie-z-remontem-Tu-154-,artykuly,84309,1.html

 

Szpiegowskim??? No właśnie. Według internauty na tropie spisku NWO  Rosja nie jest jeszcze zdominowana przez NWO bo ma silne i lepsze służby specjalne.

Rzeczywiście.  FSB, GRU spadkobiercy Czeka i NKWD są lepsze od naszych służb. Wymordowali tysiące polskich oficerów (też Żydów) i setki tysięcy naszych obywateli (też Żydów) nie mówiąc już o dziesiątkach milionów własnych obywateli (też Żydów). Teraz mordują Czeczenów na Kaukazie. Czeczeni to muzułmanie więc likwidowanie problemu czeczeńskiego to chyba powinien być  na rękę Żydów…

Ale zaraz, zaraz. Internauta pisze o słowiańskiej części służb.  Czyli Ci z Czeczenii to nie są ze słowiańskiej części?  

Ok. Chętnie się dowiem od licznych tropicieli ogólno światowego spisku NWO która to część ruskich służb jest słowiańska, a która żydowska a która może jeszcze jakaś. Sam jakoś nie zauważyłem dotąd tych róznic. Mając z nimi kilka - zwykle nie z własnej woli - okoliczności,  zauważyłem jedynie, że to bezwzględni, okrutni ruscy szowiniści i omal nie gangsterzy. Czułem, że jak pozostali Ruscy mają kompleks polski. Że zazdroszczą nam, że bliżej nam do Europy niż im...  Ale wracając do słowian w spec służbach...  Przecież w ruskich służbach (to wiedza powszechna)  i w UB i NKWD  służyło bardzo wiele osób żydowskiego pochodzenia. Nawet nie wiem czy w kierowniczej kadrze,  większość, to przypadkiem nie byli Żydzi.

Wystarczy wspomnieć jeden tylko przykład: szef NKWD Ławrientij Beria był Żydem.

 

A JEŚLI PUTIN JEST ŻYDEM?

Internauta nie ma wątpliwości. Jeśli trwa na niego nagonka to musi być „swój”, „nasz”. On przecież na Żyda nie wygląda prawda? Ale skąd wiadomo czy nim nie jest? Przecież jego pochodzenie, biografia; okres dzieciństwa jest bardzo niejasny… Dom dziecka. Ojciec n.n….

//wiadomosci.wp.pl/title,Matka-Putina-boi-sie-FSB,wid,10512058,wiadomosc.html?ticaid=1dc16

 

No a w dodatku Putin jest dzisiaj najbogatszym Europejczykiem. Ma już ponad 40 mld dolarów. Potrafi także zrugać jak psa wielkiego oligarchę współpracującego z mafią, kierowaną przez Żyda

//patrz.pl/filmy/putin-publicznie-karci-oligarche

 

A najbogatsi w Europie i świecie to… Wiadomo…

 

//manageria.gazeta.pl/manageria/1,85811,4953421.html

 


A oto komentarz internauty:

Zajadła nagonka na Władimira Putina trwa. Atakowany jest on ostatnio niezwykle ostro z jednej

strony przez światowe żydomedia i tzw. demokratyczną opozycję w samej Rosji – w komplecie nieomal sterowaną przez Pełniących Obowiązki Rosjan Żydów.Boris Bieriezowski, który wprost oświadczył, że jegozadaniem jest przejęcie Rosji. Wiadomo kim jest Bieriezowski – podobnie jak Chodorkowski i kilku innych żydowskich oligarchów, jest złodziejem którego międzynarodowa mafia Rotszyldów i Rockefellerów, zwana w skrócie NWO, mianowała do ograbienia Rosji. Żaden zwykły obywatel nie dorabia się nagle fortuny 10 miliardów dolarów. Podobnych „geniuszy” mamy także w Polsce – i stoją za nimi te same siły.
Różnica jest jednak taka, że Polska jest już zdominowana przez NWO, podczas gdy w Rosji słowiańska część służb specjalnych i wojska była na tyle silna, że potrafiła utrzymać część swoich wpływów

 

//wiadomosci.onet.pl/swiat/list-otwarty-borysa-bieriezowskiego-do-wladimira-p,1,5000320,wiadomosc.html

 

 

Na koniec przyszło mi coś do głowy na co nie mam żadnych dowodów. 

 

A MOŻE TROPICIELE SPISKU   NWO   TO RUSKA AGENTURA???  

text-align: justify

strong

text-align: justify

KOMENTARZE

 • tv łże,
  a łonet już dawno skasował ostatni post przez pana zacytowany !
 • @Autor
  Putin wcale nie jest taki tajemniczy.
  Moim zdaniem jest to najbardziej wyrazisty polityk (jeżeli takowym można nazwać takiego kogoś jak Putin) od śmierci Stalina.
  Pozwolę sobie zamieścić poniżej link odsyłający do próby przedstawienia po trosze sylwetki Władimira Putina.

  http://moher.nowyekran.pl/post/46744,hej-kalinka-kalinka-kalinka-maja

  Odnośnie jednego z komentarzy internatów zamieszczonego we wpisie autora, traktującego o tym, że Polska jest rzekomo w strefie NWO, to pozwolę sobie ponownie odpowiedzieć na tę kwestię linkiem:

  http://moher.nowyekran.pl/post/44097,skazani-na-imperium

  Pozdrawiam.
 • @Myszka and Miki
  Problem z Internautami, oczywiście mam na mysli tych mających dobre intencje, bo o ściemniaczach i naganiaczach nie chcę nawet wspominać, jest taki, że bezmyślnie często powtarzają po innych i kompletnie nie wysilaja się aby sprawdzić problem w szerszym kontekście.

  Żeby była jasność. Putin jest takim samym łajdakiem jak cała reszta syjonistycznej władzy i proszę syjonistów nie mylić z Żydami. Syjoniści rękami Żydów załatwiają swoje brudne interesy a na plecach Żydów, których sami mordowali i nadal mordują tworzą olbrzymi przemysł Holokaustu i posiłkują się atysemityzmem.

  Lenin kiedyś powiedział coś w tym stylu, że gdyby nie istnieli pożyteczni idioci, to żadna chora propaganda, żadna chora idea, nie przedarła by się do ludu. Niestety jest inaczej. Do władzy najwiecej rwą się jedynostki mierne, przeciętne z kompleksami i zaślepione władzą i mamoną, najczęściej mają skrzywione dzieciństwo, Stąd tak łatwo pociągającym za sznurki, prawdziwym oligarchom, prawdziwym w tym sensie, że trzymają władzę na świecie, łatwo jest nimi manipulować i łatwo ich kupić.

  To własnie dzieki temu, ze istnieja takie łajdaki ten syf się toczy i zatruwa życie wszystkim uczciwym i bogobojnym mieszkańcom planety. Rosja z Putinem na czele jest jednym z głównych rozgrywających w NWO, a współpraca między syjonistami rosyjskimi i amerykańskimi trwa od czasu zimnej wojny co najmniej. Każdy z tych "umysłowych karłów" i "duchowych trupów" ma nadzieję ugrać jak najwięcej na tej farsie, przy czym wszystkie chwyty według nich są dozwolone. Do czasu jak sądzę.

  Żydzi, prawdziwi Żydzi, a nie tandetna, samozwańcza oligarchia światowa, która uznała siebie za zagubione 13 plemie Izraela, nie mają pojęcia jakiej indoktrynacji są poddawani, stąd wielu z nich wśiąka w te chore struktury. Wielu jednak Żydów o prostych kręgosłupach i myślących zaczyna budzić się powoli z letargu i rozpoznaje o co toczy się ta gra.

  Podburzanie na ZYdów jest niczym innym jak podburzaniem na Islamistów oraz Islamistów na Chrześcijan. Jest to brudna zagrywka tej zarazy. Ważne jest, aby ludzie o tym wiedzieli, szczególnie Żydzi, żeby nie obudzili się później z ręką w nocniku, kiedy "panowie tego świata" zgotuja im następny HOLOKAUST. Jednym z Zydów do którego mam ogromny szacunek jest profesor Norman Finkelstein, Zyd z matki.

  Izraelem też nie rządzą ŻYdzi, tylko Ci sami, którzy miąchają w geopolityce i którzy niszczą państwa narodowe i rodziny jako podstawowe komórki spoleczne. Trzeba naród edukować, bo sam się zapędzi w kozi róg, jak nie zacznie myśleć i używać intuicji oraz nie poszerzać niezależnej wiedzy.
 • zdjecie prawdy
  Tusk mowi do Putina-Putin nie idz ta droga i wstrzymuje go wlasna reka,W tym samym czasie Putin mowi do Tuska -Tusk nie idz ta droga.Putin i Tusk szli ta sama droga i o tym samym mysleli co uczynili z samolotem TU-154 i z Elita polska ,ktora znajdowala sie w tym samolocie.Jeden ruski ,drugi niemiec zawsze ida ta sama droga.
 • @Myszka and Miki
  Co do Rosjii i Putina to sytuacja nie wygląda tak jednoznacznie.

  Oto co powiedził naczelny twórca NWO, jak sądzę biblijna bestia, czyli Kissinger:

  New York-USA. Doniosłe wyznanie Henry Kissingera , byłego, za prezydentury Nixona, Sekretarza Stanu USA, pokazuje to co się obecnie w świecie dzieje a zwłaszcza na Bliskim Wschodzie. Wypowiedział je w swoim luksusowym domu na Manhattanie najstarszy działacz państwowy, który ukończy w maju tego roku 89 lat, patrząc daleko w przyszłość i analizując bieżącą sytuację w świecie na forum geopolityki i gospodarki.

  „Stany Zjednoczone minimalizują Chiny i Rosję a ostatnim gwoździem do ich trumny będzie Iran, który oczywiście, jest głównym celem Izraela. My pozwoliliśmy Chinom zwiększyć ich potęgę militarną, daliśmy czas Rosji żeby wylizała się z sowietyzacji, daliśmy im poczucie wyższości, oczywiście fałszywe, ale to wszystko razem szybko ich doprowadzi do zguby.

  My tak jak wyśmienity strzelec, nie musimy wybierać broni tak jak czynią to nowicjusze i kiedy oni podejmą próbę to my zrobimy „pif-paf”.

  Nadchodząca wojna będzie na tyle poważna, że tylko jedno supermocarstwo będzie mogło wygrać i to będziemy my. Oto dlaczego Unia Europejska tak się spieszyła żeby stworzyć swoje supermocarstwo, ponieważ oni wiedzą co nadchodzi a aby przetrwać, Europa będzie musiała być jedną całością spójnego państwa. Ta niezwłoczność mówi mi, że oni dobrze wiedzą czego można od nas oczekiwać. Och, jak bardzo marzyłem o tyn zachwycającym momencie.

  Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy.”

  Pan Kissinger dodał następnie: „Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem to możesz przygotować się do wojny, wyjechać na wieś, ale powinieneś wziąć broń ze sobą ponieważ wszędzie będą wędrować hordy głodujących. Chociaż elita będzie miała własne schrony i bunkry dla specjalistów to powinna ona być na tyle ostrożna w czasie wojny jak zwykli obywatele ponieważ ich schronienia także będą zagrożone”.

  Po kilku minutach milczenia żeby zebrać myśli, pan Kissinger ciągnął:

  „Mówiliśmy naszym wojskowym, że będziemy musieli zająć dla siebie siedem bliskowschodnich krajów ze względu na ich zasoby bogactw naturalnych i oni praktycznie wykonali to zadanie. Wiecie jaką mam opinię o naszych wojskowych ale powinienem powiedzieć, że tym razem wypełniali rozkazy zbyt gorliwie. To jest zaledwie ostatni krok ponieważ Iran naprawdę zakłóca równowagę. Jak długo Chiny i Rosja będą stać i patrzeć jak Ameryka je wypiera? Wielki rosyjski niedźwiedź i chiński smok będą zmuszone wybudzić się ze snu a w tym czasie Izrael będzie musiał walczyć ze wszystkich sił żeby zabić jak najwięcej Arabów, tylu ilu tylko będzie mógł. Mam nadzieję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to połowa Bliskiego Wschodu będzie należała do Izraela. Nasza młodzież szkoliła się przez ostatnie dziesięciolecie, lub coś koło tego, w grach komputerowych i to jest interesujące widzieć w nowych grach takich jak „Call of Duty” i „Warfare 3”, to, że one odzwierciedlają dokładnie to co nadchodzi w najbliższej przyszłości z jej inteligentnym programowaniem.

  Nasza młodzież w USA i na Zachodzie jest gotowa, ponieważ została ona zaprogramowana żeby być dobrymi żołnierzami, mięsem armatnim, a kiedy dostaną oni rozkaz wyjścia na ulice i walki z tymi obłąkanymi Chińczykami i Rosjanami to oni będą wykonywać rozkazy.

  Z popiołów będziemy budować nowy świat a w nim będzie tylko jedno supermocarstwo i to będzie globalny rząd, który wygrywa zawsze. Nie zapominajcie, że Stany Zjednoczone mają najlepszą broń, której nie ma żaden inny naród i my pokażemy światu tę broń kiedy nadejdzie odpowiedni czas.”

  Po zakończeniu wywiadu naszego reportera wyprowadził z pokoju ochroniarz Kissingera.


  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/16/glos-z-piekla-henry-kissinger-o-nadchodzacej-wojnie/#more-17125
 • sprawa jest bardzo prosta...
  jeśli się założy że PUTIN jest niemieckim agentem zwerbowanym jeszcze za czasów jak przebywał w NRD a i potem dziwną drogą mianowany przez JELCYNA na prezydenta Rosji...to wiele spraw tajemniczych widać jakna dłoni,choćby wspieranie przez Niemców zawsze i w kazdej sytuacji Rosji putinowskiej,działanie Schroedera,który pełni rolę ,,opiekuna"Putina...choćby wyjaśnienie tragedii smoleńskiej staje się dzicinnie proste,nasz prezydent zawsze nieprzychylny Niemcom przy pomocy tej wiedzy i jej nagłośnieniu mógł rodzielić Rosjan od Niemców co by było bardzo korzystne dla nas,widocznie już coś zaczął działać w temacie więc go załatwiono razem z jego otoczeniem,mieli w tym interes zarówno Niemcy,Rosjanie jak i nasze niedobitki bolszewii...tak ,tak to była taka spółka...Tusk wobec takiego poparcia czuł się pewnie że nic się nie wyda,ale sytuacja która doprowadzi do usunięcia PUTINA w Rosji to dla niego będzie wyrok śmierci...taka hipotetyczna sytuacja wyjaśnia praktycznie wszystko,niechęć Niemców do Amerykanów,rurę bałtycką,ich politykę ...
 • @autor@rerak
  Podoba mi się ta notka, daje 5.
  Nikt nie może łajdactwo, zbrodnie i inne niegodziwości czynić w imię tam jednej czy drugiej chorej ideologii. Nie ma usprawiedliwienia dla haniebnych czynów, nawet w imię jakiejś wyższej idei.

  Rerak, jak chcesz walczyć z NWO czy syjonistami, masonami czy jeszcze innymi związkami, sektami, organizacjami, to nie wyzywając, poniżając innych na forum, broniąc zbrodniarzy, ale jak jesteś takim sprawnym organizatorem, zapewne majętny bo i bardzo światły, sam utwórz klub, organizację, związek, który przejmie władze nad światem. Eh.
  Dlaczego my nie możemy? jesteśmy gorsi?
 • @katerina404
  Ciekawy komentarz. Pozwolę sobie, proszę wybaczyć:

  "To własnie dzieki temu, ze istnieja takie łajdaki ten syf się toczy i zatruwa życie wszystkim uczciwym i bogobojnym mieszkańcom planety"-// czytaj: pożytecznym idiotom//-." Rosja z Putinem na czele jest jednym z głównych rozgrywających w NWO, a współpraca między syjonistami rosyjskimi i amerykańskimi trwa od czasu zimnej wojny co najmniej."- // co najmniej- to dobre określenie, bo w stos. do 'rosyjskich i amerykańskich"- tak naprawdę wojna trwa znacznie dłużej//- " Każdy z tych "umysłowych karłów" i "duchowych trupów" ma nadzieję ugrać jak najwięcej na tej farsie, przy czym wszystkie chwyty według nich są dozwolone. Do czasu jak sądzę."- //niestety mają przewagę; a co do czasu to on dla nich ma kształt koła nie linii, być może stąd ta arogancja ?//

  Pozdrawiam
 • @ do "Talibów" walczących z NWO
  Nie twierdzę, że Żydzi są słabi, że nie potrafią walczyć o własne interesy, i egzekwować je z żelazną konsekwencję. Oczywiście potrafią i z pewnością robą to znacznie lepiej - może dlatego że mają dużo większe poczucie wspóplnoty narodowej np. niż Polacy. Nie twierdzę, też że nia ma spisków, itd Twierdzę natomiast że jeśli się opowiada jakieś niestworzone historie to należy je przynajmniej tak opowiadać by nie kończyło się to kompromitacją a kompromitujące przeciętną inteligencję i logikę na poziomie 3 = ("trzy na szynach" - to ze szkoły) mówienie/pisanie takich oto z przykrością powiem BZDUR, które zamieszcza @RERAK:

  "Może być i tak, że Putin tez jest Żydem i może być, że Putin także służy NWO ale Putin chce przy tym wszystkim wygrywać także samego siebie i Putin w porównaniu z Toba po prostu chce ! Tobie nawet nie chce się chcieć a propagandę siejesz za darmo !!!

  I jeszcze jedno w kontekście wywodów @ Reraka czy innych wyznawców nigdy niesprawdzalnych teorii w rodzaju NWO i ich rasowej interpretacji: nie mam pewności, ale myślę że większość zwolenników NWO to biedaki których zła sytuacja życiowa i materialna wpędza w zawisć i zazdrość wobec Narodu Wybranego że ma lepiej. To naturalne uczucie chociaż raczej nie chwalebne.
 • @oskar20
  Ha, ha, ha... Oskar a może Ty masz 8- 10 lat tylko szybciej nauczyłeś się pisać. Napisz lepiej o swoich ulubionych kreskówkach... Jeśli naprawdę metoda podłożenia lektora pod zdjęcia uważasz za wiarygodne to gratuluję. Jesteś rzeczywiście wielkiej wiary. Tylko nie o wiarę tu chodzi...
  Z całej powyższej bajki najbardziej mi się podoba Hanna Suchocka: "Jacek ty znowy przeklinasz!" Genialne doprawdy.
  A gdzie Twój rozum kolego? Z całą sympatią do ludzi zakręconych: przecie to paranoja. NIe widzi Pan tego?
 • @katerina404
  Możesz cytować sobie każdy równie wyssany z palca - jak ten wywiad podobny do swobodnej twórczości autorów "kolażu" ktry np. przysłał Oskar20 ale bardzo Cię proszę nie podawaj tutaj linków do bloga który obraża moje rozumienie inteligencji a w dodatku jest sianiem nienawiści wobec Żydów kompilowanym przez ograniczonych prymitywów. Mogę z Tobą dyskutować ale nie z linkami do tego bloga ok?
 • @simacs
  Wiesz co, ja właśnie przeczytałem:
  "Sposób w jaki De Falco rozmawiał ze Schetino, przysporzył mu wielkiej popularności. W obliczu tragedii i pokazu braku odpowiedzialności oraz odwagi w wydaniu kapitana Costa Concordii, rugający go dyżurny z kapitanatu stał się we Włoszech bohaterem narodowym i idolem. Na Facebooku powstała specjalna strona, którą polubiło niemal dziewięć tysięcy internautów."
  Nie powiem, że w nic nie wierzę, bo jestem człowiekiem głęboko wierzącym, ale ta /kolejna/ katastrofa jest dla mnie coraz bardziej podejrzana. /patrząc na to co się dzieje wokół katastrofy/
  Pozdrawiam
 • Rosja i Niemcy to przyjaciele od wieków - Polska im przeszkadza !!!
  --------------
  Proponuję przeczytać to:
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3597&Itemid=4

  http://iskry.pl/images/przyjaciele_d.jpg

  Pozdrawiam
 • @rerak
  "tryk" - samiec owcy, baran. Nie mylić z "trickiem". Zasób używanego słownictwa świadczy o rzeczywistej inteligencji piszącego/mówiącego. A kibuce - są ok., jeżeli komuś odpowiada życie we wspólnocie. http://www.kibbutz.org.il/
  Pozdrawiam,
  Dariusz R. Bojda
 • @simacs
  Ile by nie było sekt wśród Żydów to wiesz lepiej ode mnie że Żydzi potrafią definiować wspólne interesy i ich bronić i je realizować. Polacy nie potrafią. Niezależnie od tego, że jest to uproszczenie taka jest prawda.
  A i jeszcze jedno. Niezależnie od talentów pisarskich N.Daviesa (bezwzględnie Pan Bóg mu je dał) od pewnego czasu go nie czytam. Zwłaszcza gdy począł wypowiadać się w sprawach polskich jak wszechwiedzący autorytet.
 • Nie wiem , która strona ma rację.
  Należy oceniać fakty.

  Jednym z tych faktów jest przyjęcie przez "Imperum Dobra (?)" (USA) faszystowskiej ustawy National Defence Authorization Act.

  Jak w świetle tego faktu wygląda "Imperium Zła (?)" (Rosja) ?
 • Czy naprawdę jesteście tak Głupi!?
  http://www.youtube.com/watch?v=ixuicqPQY9Q
 • @simacs
  Chodzi także o przeszłość, lub wnioski jego dotyczące teraźńniejszości oparte na interpretacji przeszłości, której jest znawcą.
 • @Antymaterialny
  Uczestniczył Pan jako Żyd antysyjonista?
 • @DurbanPoison
  Bardzo dobre.
 • @Antymaterialny
  No, no jak już nawet blog jego nazywał się "Cosmic Mind" to nie było wyjścia i trzeba było wystrzelić się w kosmos. Przykre, ale konsekwentne...
 • @Antymaterialny
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12803&Itemid=3
 • Bardzo Prosta Formuła
  http://www.youtube.com/watch?v=kDueNfB1bm4&feature=uploademail
 • @Antymaterialny
  Nie znam przypdku D.Kwietnia, ani wspomnianego młodego człowieka ale jestem ostrożny w wyciąganiu daleko idących wniosków. Podobnych historiii mnóstwo słyszałem w jednym z polskich psychiatrików dokąd udałem się na tzw. dokumentację pewnej sprawy. Ileż tam było ciekawych przypadków na nijedną mega wiarygodną opowieść... Dlatego polecam ostrożność a sam jestem wyczulony na wariactwo...
 • ROSJANIE TO TEŻ ŻYDZI TYLKO GORSZEGO GATUNKU ! :)
  Myszka and Miki:
  Wielokrotnie w Nowym Ekranie znajduję wpisy lub komentarze mówiące
  o tym, że światem rządzą Żydzi na zgubę Polaków i całej białej
  czy jakiejkolwiek innej, byle nie żydowskiej rasy. Ostatnio np.
  Rosjan. Naszych ostatnich obrońców przed Żydami....

  katerina404:
  Żydzi, prawdziwi Żydzi, a nie tandetna, samozwańcza oligarchia
  światowa, która uznała siebie za zagubione 13 plemie Izraela,
  nie mają pojęcia jakiej indoktrynacji są poddawani, stąd wielu
  z nich wśiąka w te chore struktury....

  Podburzanie na ZYdów jest niczym innym jak podburzaniem na
  Islamistów oraz Islamistów na Chrześcijan. Jest to brudna
  zagrywka tej zarazy. ....

  Izraelem też nie rządzą ŻYdzi, tylko Ci sami, którzy miąchają
  w geopolityce i którzy niszczą państwa narodowe i rodziny jako
  podstawowe komórki spoleczne. ...
  ---------------------------------------------------------

  Jeżeli zdefiniujemy potoczne, "standardowe" pojęcie "Żyda"
  jako oszusta, pasożyta, szkodnika i zabójcy, dla którego
  najwyższym dobrem jest pieniądz i władza,

  i jeżeli zrobimy dokładny bilans zbrodni na Narodzie Polskim
  dokonany w ciągu ostatnich 240 lat (od 1772 roku) to
  jestem przekonany, że niemcy i rosjanie jako "Super-Żydzi"
  pobiją Żydów, którzy przecież też nie byli barankami.

  Bo wprawdzie Żydzi byli sługusami zbrodniczych Kacapów i w
  ich zbrodniczych organizacjach nkwd, iw, ub, sb itd. i wydawali
  na śmierć w rosyjskich obozach zagłady (gułagach) miliony
  ludzi to zwierzchnikiem ich działań było zawsze państwo
  rosyjskie i rosjanie.

  Podobnie jest z niemcami - zbrodniarzami, złodziejami i ludobójcamii
  na Narodzie Polskim - zgładzili 6,5 miliona Polaków!
  A teraz to perfidne szwabstwo nachlanie i z pomocą żydów przerzuca
  winę za swoje zbrodnie, na swoje ofiary - Bogu ducha winnych Polaków.
 • @DurbanPoison
  :)
 • @Zbigniew-Grzymski
  Z całym szacunkiem: fixum dyrdum....
 • @Myszka and Miki
  Myszka and Miki:
  @Zbigniew-Grzymski
  Z całym szacunkiem: fixum dyrdum....
  --------------------------------------------------------

  Tylko z punktu widzenia twojego "fixum-dyrdum"
  na punkcie antysemityzmu :)
 • @DurbanPoison
  a czytał Pan "Związek żydowskich policjantów" ? :)
  ;)
  Pozdrawiam
 • @Myszka and Miki
  Niektóre jednostki są zbyt przyzwyczajone do swojego życia i świata by chcieć zauważyć iż za chwile wszystko stracą, dlatego będą kwestionować wszystko co podważa ich świat. Zaprzeczać NWO mogą albo ignoranci albo ignoranci. Ponieważ jest to wielka sprawa, stąd też pojawia się wiele różnych głupot na temat rządu światowego, który faktycznie istnieje już od bardzo dawna, teraz to już jest tylko pudrowanie przed ostateczną imprezą :] Zaprzeczanie temu wszystkiemu na podstawie kilku wpisów jest równie poważne co twierdzenie że skoro Błasik nie nagrał się na taśmy to nie znaczy że nie było go w kabinie pilotów.
 • @Ewidentny Oszust
  Problem nie w tym, że istnieją ośrodki władzy które starają się koordynować wszystko co się dzieje na świecie. Problem w tym gdy teza o spisku wyłącza krytyczne myślenie i zastępuje myślenie... No bo wiadomo. Przecież ONI to i ONI tamto... I wtedy zaczyna się bełkot. Podobny do argumentacji tak komentarza na onecie który był punktem wyjścia do mojego wpisu jak i kilku komentarzy pod wpisem.
 • @rerak
  A Ty jesteś Żydem?
 • @Zbigniew-Grzymski
  :)) wiadomo. Ale jak to jest że wy antysemici wciąż jesteś w defensywie i dajecie się bić przez tych złych Żydów i ich popleczników? NIe musisz odpowiadać . Znam odpowiedź. To oni są winni nie wy. :)) pozdrawiam
 • @oskar20
  Nic już Ci nie napiszę, bo gdy widze kogoś kto odnalazł tak jak Ty sens życia to żal by mi było gdyby miał go stracić... Dalej zatem... Walcz nieustraszony wojowniku Judi...
 • @Anderson
  Nie nieczytalem ale postaram sie przeczytac na dniach.
  http://www.youtube.com/watch?v=ODZl_NYBX4Y&feature=related
 • @rerak
  Skoro mi ubliżasz to WON!
 • Myszka & Miki
  Czytał Pan prace Antonego Suttona, Carolla Quigleya czy wydaną także po polsku książkę Song Hongbinga "Wojna o Pieniądz" ?


  PS: Żydzi to po prostu skrót myślowy, głupie uproszczenie.
 • nwo i inne bajdy
  Jak czytam te bajania o nwo to nie wiem co myśleć o tych ludziach. RAZ kiedyś powiedział, że nie szanuje takich za grosz. Podobnie i ja. RAZ przytoczył przykład który z nam z autopsji. Chodzi o zarządzanie ludźmi. Każdy kto miał z tym problemem do czynienia wie dobrze jak trudno jest rządzić ludźmi. Teoretycznie nawet w zdyscyplinowanym i karnym środowisku czyli np. armii nie powinno być problemów... a są i to czasem niemałe. Teraz dla odmiany ogromna, światowa konspiracja ludzi, którym ciagle mało...chyba dalej nie muszę mówić. Gdy dla dobra sprawy trzeba się powstrzymać od grabieży a tu miejscowy agent nwo trafia taaaaaaką okazję i działa wbrew rozkazom...
  Moim zdaniem, były i są organizacje ludków które uzurpują sobie prawo do decydowania za ludzkość...ale jest ich kilka, stawka jest duuuuuużaaaaa więc są w "szorstkiej przyjaźni" delikatnie mówiąc. Dlatego spokojnie, chłopaki sami się powykańczają albo doprowadzą do sytuacji, że stana się ludzikami z zapisami księgowymi które już dzisiaj zaczynaja być warte tyle i ile papier... kiedy to się skończy ? nie wiem...
  może to potrwać lat kilka albo miesięcy kilka...
  Wiem jedno, ignorowanie praw ekonomii nie uchodzi bezkarnie. Cały świat dzisiaj, przypomina mi oblężoną przez Rzymian Jerozolimę... ta "zgoda" obleganych Żydów... czy to wam czegoś nie przypomina ?
  Druga sprawa to chłopaki od putina, on sam jest w grze ale twór którym rządzi jest zjadany od tylca...tyle, że rosja jest jak żywotna żmija...obetniesz ją do głowy a ona będzie dalej kąsać i pluć jadem...
  koniec rosji się zbliża i to wielkimi krokami...dlatego upatrywanie obrony przed nwo jest to pokładanie nadziei w szatanie, żeby wygnał diabła :-)
  No to chłopaki od nwo dalej do nowych gadek...do pilnej obserwacji chemitrialas, dam wam nawet narzędzie www.flightradar24.com
  strona na której bedziecie mogli śledzić kto akurat rozsiewa truciznę nad wami... bawcie sie dobrze naiwniaczki

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY